208-U

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

Bez daně: 1 521 Kč S daní: 1 840 Kč

Rychlý přehled

 Profesionální brašna rozkládací. Nabízí maximální užitnost každého prostoru v ní. Brašna je z přírodní usně, je pevně vyztužená ze všech stran Jena řada kapes je přizpůsobena na velmi jemné nářadí. Obsahuje čtyři řady vnitřních kapes na nářadí a jednu prostornou přední kapsu. Možnost otevření předního dílu (zajištění ocelovou přepážkou) nabízí přehlednou manipulaci s nářadím. Vhodná pro velké množství nářadí, na montážní práce a jiné. Uspokojí i nejnáročnějšího uživatele. Při zavřené poloze vypadá stejně jako brašna 202.

208-U

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Popis produktu

 Profesionální brašna rozkládací. Nabízí maximální užitnost každého prostoru v ní. Brašna je z přírodní usně, je pevně vyztužená ze všech stran Jena řada kapes je přizpůsobena na velmi jemné nářadí. Obsahuje čtyři řady vnitřních kapes na nářadí a jednu prostornou přední kapsu. Možnost otevření předního dílu (zajištění ocelovou přepážkou) nabízí přehlednou manipulaci s nářadím. Vhodná pro velké množství nářadí, na montážní práce a jiné. Uspokojí i nejnáročnějšího uživatele. Při zavřené poloze vypadá stejně jako brašna 202.

Brašna je ušita speciální PES nití Amann, nosnost nitě je 12 kilo, švy jsou dále v exponovaných místech nýtovány.


Prvky:  přední část tašky lze odklopit, držadlo, popruh přes rameno s nárameníkem, pevně vyztužená, 
Vnitřní konstrukce: 1 kapsa na předním díle na dokumenty, 3 řady přihrádek na nářadí, vnitřní příčka s gumovámi úchyty na drob né nářadí.
Výztuhy: dno, hřbet, boky, přední i zadní díl.
Hlavní materiál: přírodní hovězinová useň s ochranným lakem
Rozměr: 27 x 43 x 18 cm

 

Váha 3.00

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

Recenzujete: 208-U